Вторник, 23.05.2017, 13:39
Приветствую Вас, Зашедший на огонек | RSS
Мечты сбываются!
исполнение желаний

Главная | Форум | Мой профиль | Регистрация | Вход

| Сделать стартовой

[Новые сообщения · ЧАВОшка · Правила форума · Поиск · RSS ]

Страница 67 из 67«12656667
Модератор форума: Lovely, Anastasy, Admin, Любимая 
Форум Волшебников » Форум Волшебников » Волшебный Форум » Молимся Святому Николаю Чудотворцу
Молимся Святому Николаю Чудотворцу
AdminДата: Четверг, 17.12.2015, 17:56 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Копилка подарков: 1432
Благодарность: 2599
Статус: Offline
Молимся Святому Николаю Чудотворцу.

молитвы обращенные к Николаю Чудотворцу

Начало темы в в Архиве форума

КрасавкаДата: Четверг, 27.04.2017, 11:33 | Сообщение # 991
Генералиссимус
Копилка подарков: 1839
Благодарность: 5994
О добрый наш пастырю и богомудрый наставниче, святителю Христов Николае!Услыши нас грешных Евгению и Андрея, молящихся тебе и призывающих в помощь скорое предстательство твое: виждь нас немощных, отвсюду уловляемых, всякаго блага лишенных и умом от малодушия помраченных. Потщися, угодниче Божий, не оставити нас в греховнем плену быти, да не будем в радость врагом нашим и не умрем в лукавых деяниих наших.Моли о нас недостойных Содетеля нашего и Владыку, Ему же ты со безплотными лики предстоиши: милостива к нам сотвори Бога нашего в нынешнем житии и в будущем веце, да не воздаст нам по делом нашим и по нечистоте сердец наших, но по Своей благости воздаст нам.На твое бо ходатайство уповающе, твоим предстательством хвалимся, твое заступление на помощь призываем, и ко пресвятому образу твоему припадающе, помощи просим: избави нас, угодниче Христов, от зол находящих на нас, да ради святых твоих молитв не обымет нас напасть и не погрязнем в пучине греховней и в тине страстей наших.Моли, святителю Христов Николае, Христа Бога нашего, да подаст нам мирное житие и оставление грехов, душам же нашим спасение и велию милость, ныне и присно и во веки веков.Аминь.

МОИ БОГАТСТВА ПРОСЯТ ВАШЕЙ ПОМОЩИ, ЗАРАНЕЕ БЛАГОДАРЮ ВАС .

LanaRaffaДата: Четверг, 27.04.2017, 17:09 | Сообщение # 992
Белый Магистр
Копилка подарков: 8
Благодарность: 88
О добрый наш пастырю и богомудрый наставниче, святителю Христов Николае! Услыши меня  грешную Фотинию , молящуюся тебе и призывающую в помощь скорое предстательство твое: виждь нас немощных, отвсюду уловляемых, всякаго блага лишенных и умом от малодушия помраченных. Потщися, угодниче Божий, не оставити нас в греховнем плену быти, да не будем в радость врагом нашим и не умрем в лукавых деяниих наших.Моли о нас недостойных Содетеля нашего и Владыку, Ему же ты со безплотными лики предстоиши: милостива к нам сотвори Бога нашего в нынешнем житии и в будущем веце, да не воздаст нам по делом нашим и по нечистоте сердец наших, но по Своей благости воздаст нам.На твое бо ходатайство уповающе, твоим предстательством хвалимся, твое заступление на помощь призываем, и ко пресвятому образу твоему припадающе, помощи просим: избави нас, угодниче Христов, от зол находящих на нас, да ради святых твоих молитв не обымет нас напасть и не погрязнем в пучине греховней и в тине страстей наших.Моли, святителю Христов Николае, Христа Бога нашего, да подаст нам мирное житие и оставление грехов, душам же нашим спасение и велию милость, ныне и присно и во веки веков. Аминь. 

NimejfelДата: Пятница, 28.04.2017, 23:28 | Сообщение # 993
Начинающий Волшебник
Копилка подарков: 3
Благодарность: 40
О всесвятый Николае, угодниче преизрядный Господень, теплый наш заступниче и везде в скорбех скорый помощниче! Помози ми, грешной и унылой, в настоящем сем житии, умоли Господа Бога даровати ми оставление всех моих грехов, елико согреших от юности моея,во всем житии моем, делом, словом, помышлением и всеми моими чувствы; и во исходе души моея помози ми, окаянной, умоли Господа Бога, всея твари Содетеля, избавити мя воздушных мытарств и вечнаго мучения, да всегда прославляю Отца и Сына и Святаго Духа и твое милостивное предстательство, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

Nimejfel Успешная

LanaRaffaДата: Суббота, 29.04.2017, 21:36 | Сообщение # 994
Белый Магистр
Копилка подарков: 8
Благодарность: 88
Святый Николе Чудотворец! Моли Бога обо мне!

KissточкаДата: Пятница, 05.05.2017, 07:08 | Сообщение # 995
Философ
Копилка подарков: 428
Благодарность: 1137
Чудотворец Николай, помоги мне в желаниях моих бренных. Не сердись на просьбу
дерзкую, но и не покинь меня в делах суетных. Что во благо возжелаю, исполни своей милостью. Коли лихое хочу, отврати напасти. Пускай все желания праведные исполнятся, а жизнь моя счастьем наполнится. Да будет воля твоя, аминь.

iri36336205Дата: Пятница, 05.05.2017, 13:38 | Сообщение # 996
Почти Философ
Копилка подарков: 116
Благодарность: 332
О всесвятый Николае, угодниче преизрядный Господень, теплый наш заступниче, и везде в скорбех скорый помощниче! Помози ми, грешному и унылому, в настоящем сем житии, умоли Господа Бога даровати ми оставление всех моих грехов, елико согреших от юности моея,во всем житии моем, делом, словом, помышлением и всеми моими чувствы; и во исходе души моея помози ми, окаянному, умоли Господа Бога, всея твари Содетеля, избавити мя воздушных мытарств и вечнаго мучения, да всегда прославляю Отца и Сына и Святаго Духа и твое милостивное предстательство, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

Реклама
mariella11Дата: Пятница, 05.05.2017, 14:25 | Сообщение # 997
Генералиссимус
Копилка подарков: 3705
Благодарность: 11629
О всесвятый Николае, угодниче преизрядный Господень, теплый наш заступниче и везде в скорбех скорый помощниче! Помози ми, грешной и унылой, в настоящем сем житии, умоли Господа Бога даровати ми оставление всех моих грехов, елико согреших от юности моея,во всем житии моем, делом, словом, помышлением и всеми моими чувствы; и во исходе души моея помози ми, окаянной, умоли Господа Бога, всея твари Содетеля, избавити мя воздушных мытарств и вечнаго мучения, да всегда прославляю Отца и Сына и Святаго Духа и твое милостивное предстательство, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

Реклама
KissточкаДата: Среда, 10.05.2017, 10:14 | Сообщение # 998
Философ
Копилка подарков: 428
Благодарность: 1137
Чудотворец Николай, помоги мне в желаниях моих бренных. Не сердись на просьбу
дерзкую, но и не покинь меня в делах суетных. Что во благо возжелаю, исполни
своей милостью. Коли лихое хочу, отврати напасти. Пускай все желания
праведные исполнятся, а жизнь моя счастьем наполнится. Да будет воля
твоя, аминь.

JajneДата: Четверг, 11.05.2017, 17:17 | Сообщение # 999
Философ
Копилка подарков: 109
Благодарность: 943
О всесвятый Николае, угодниче преизрядный Господень, теплый наш заступниче, и везде в скорбех скорый помощниче! Помози ми, грешному и унылому, в настоящем сем житии, умоли Господа Бога даровати ми оставление всех моих грехов, елико согреших от юности моея,во всем житии моем, делом, словом, помышлением и всеми моими чувствы; и во исходе души моея помози ми, окаянному, умоли Господа Бога, всея твари Содетеля, избавити мя воздушных мытарств и вечнаго мучения, да всегда прославляю Отца и Сына и Святаго Духа и твое милостивное предстательство, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

JajneДата: Четверг, 11.05.2017, 17:26 | Сообщение # 1000
Философ

mariella11Дата: Пятница, 12.05.2017, 15:08 | Сообщение # 1001
Генералиссимус
Копилка подарков: 3705
Благодарность: 11629

JajneДата: Пятница, 12.05.2017, 18:27 | Сообщение # 1002
Философ

Nata4kaДата: Воскресенье, 21.05.2017, 17:17 | Сообщение # 1003
Почти Философ
Копилка подарков: 263
Благодарность: 459
«О всесвятый Николае, угодниче преизрядный Господень, теплый наш заступниче, и везде в скорбех скорый помощниче! Помози ми, грешному и унылому, в настоящем сем житии, умоли Господа Бога даровати ми оставление всех моих грехов, елико согреших от юности моея, во всем житии моем, делом, словом, помышлением и всеми моими чувствы; и во исходе души моея помози ми, окаянному, умоли Господа Бога, всея твари Содетеля, избавити мя воздушных мытарств и вечнаго мучения, да всегда прославляю Отца и Сына и Святаго Духа и твое милостивное предстательство, ныне и присно и во веки веков. Аминь».

О всесвятый Николае, угодниче преизрядный Господень, помоги родным моим, защити их от бед и напастей, помоги сыну моему устроиться на хорошую работу c хорошей зарплатой!!!

.

Elena1973Дата: Воскресенье, 21.05.2017, 22:40 | Сообщение # 1004
Маг
Копилка подарков: 29
Благодарность: 146
О добрый наш пастырю и богомудрый наставниче, святителю Христов Николае!Услыши нас грешных Дмитрия и Елену , молящихся тебе и призывающих в помощь скорое предстательство твое: виждь нас немощных, отвсюду уловляемых, всякаго блага лишенных и умом от малодушия помраченных. Потщися, угодниче Божий, не оставити нас в греховнем плену быти, да не будем в радость врагом нашим и не умрем в лукавых деяниих наших.Моли о нас недостойных Содетеля нашего и Владыку, Ему же ты со безплотными лики предстоиши: милостива к нам сотвори Бога нашего в нынешнем житии и в будущем веце, да не воздаст нам по делом нашим и по нечистоте сердец наших, но по Своей благости воздаст нам.На твое бо ходатайство уповающе, твоим предстательством хвалимся, твое заступление на помощь призываем, и ко пресвятому образу твоему припадающе, помощи просим: избави нас, угодниче Христов, от зол находящих на нас, да ради святых твоих молитв не обымет нас напасть и не погрязнем в пучине греховней и в тине страстей наших.Моли, святителю Христов Николае, Христа Бога нашего, да подаст нам мирное житие и оставление грехов, душам же нашим спасение и велию милость, ныне и присно и во веки веков.Аминь.

Сообщение отредактировал Elena1973 - Воскресенье, 21.05.2017, 22:42

Elena1973Дата: Воскресенье, 21.05.2017, 22:46 | Сообщение # 1005
Маг
Копилка подарков: 29
Благодарность: 146
О всесвятый Николае,угодниче преизрядный Господень,теплый наш заступниче, и везде в скорбех скорый помощниче,помози мне, грешному и унылому, в настощем житии,умоли Господа Бога, даровати ми оставление всех моих
грехов, елико согреших от юности моея,во всем житии моем, делом, словом, помышлением и всеми моими чувствы;и  во исходе души моея помози ми окаянному, умоли Господа Бога всея твари Содетеля, избавити мя воздушных мытарств и вечнаго мучения, да всегда прославляю Отца, и Сына, и Святаго Духа, и твое милостивное предстательство, ныне и присно, и во веки веков.Аминь.

Святой Николай Чудотворец БЛАГОДАРЮ тебя за помощь, за защиту, за то, что слышишь мои молитвы, за все хорошее в моей жизни!

Сообщение отредактировал Elena1973 - Воскресенье, 21.05.2017, 22:49

Форум Волшебников » Форум Волшебников » Волшебный Форум » Молимся Святому Николаю Чудотворцу
Страница 67 из 67«12656667
Поиск:
НАШ ЧАТ
Добавлять сообщения могут только зарегистрированные пользователи
ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека LightRay

Карта желаний Как составить карту сокровищ Фэн-шуй Исполнение желаний Гадания онлайн Мантры Персональные гороскопы Контакты
Copyright "Мечты сбываются! Сайт исполнения желаний"© 2008-2017 | Все права защищены. Перепечатывание авторских материалов возможно только при указании автора и наличии прямой ссылки на сайт "Мечты сбываются! Сайт исполнения желаний", если не указано иное. На один ресурс разрешается копировать не больше трех статей.
Успех, благосостояние, богатство, исполнение желаний, деньги, доход, процветание, удача.