Четверг, 25.04.2024, 07:26
Приветствую Вас, Зашедший на огонек | RSS
Мечты сбываются!
исполнение желаний

Главная | Форум | Мой профиль | Регистрация | Вход

| Сделать стартовой

[Новые сообщения · ЧАВОшка · Правила форума · Поиск · RSS ]



Модератор форума: Lovely, Anastasy, Admin, Любимая  
Форум Волшебников » Форум Волшебников » Волшебный Форум » Молимся Святому Николаю Чудотворцу
Молимся Святому Николаю Чудотворцу
Ego_SerdzeДата: Среда, 04.04.2018, 23:21 | Сообщение # 136
Философ
Группа: Проверенные
Сообщений: 972
Копилка подарков: 1750
Благодарность: 4741
Статус: Оффлайн
Возбранный Чудотворче и изрядный угодниче Христов Отче Николае! Миру всему источая многценное милости миро и неисчерпаемое чудес море, крепости духовные уставляеши, и я восхваляю тя любовцю, преблаженне Святителю Николае: ты же яко имея дерзновение ко Господу, отвсяких мя бед свободи, да зову ти: Радуйся, Николае, великий Чудотворче, радуйся, Николае, великий Чудотворче, радуйся, Николае, великий Чудотворче!Ангела образом, земнаго суща естеством яви всея твари Создателя; благоплодную бо доброту души твоея провидев, преблаженне Николае, научи всех вопити тебе сице:Радуйся, во одеяниях ангельских рожденный, якоже во плоти чист; радуйся, и водою и огнем крещеный, яко же во плоти свят. Радуйся, рождением своим родителей удививый; радуйся, силу душевную абие по рождестве явивый. Радуйся, саде земли обетования; радуйся, цвете Божественнаго саждения. Радуйся, лозо добродетельная винограда Христова; радуйся, древо чудоточное рая Иисусова. Радуйся, крине райского прозабения; радуйся, миро Христова благоухания. Радуйся, яко тобою отгонится рыдание; радуйся яко тобою приносится радование. Радуйся, Николае, великий Чудотворче, радуйся, Николае, великий Чудотворче, радуйся, Николае, великий Чудотворче!Радуйся, образе агнцев и пастырей; радуйся, святое очистилище нравов. Радуйся, добродетелей великих вместилище; радуйся, святыни чистое и честное жилище! Радуйся, светильнице всесветлый и вселюбимый; радуйся, свете златозарный и непорочный! Радуйся, достойный Ангелов собеседниче; радуйся, добрый человеков наставниче! Радуйся, правило веры благочестивыя; радуйся, образе кротости духовныя! Радуйся, яко тобою от страстей телесных избавляемся; радуйся, яко тобою слодостей духовных исполняемся! Радуйся, Николае, великий Чудотворче, радуйся, Николае, великий Чудотворче, радуйся, Николае, великий Чудотворче!Радуйся, избавление от печали; радуйся, подаяние благодати. Радуйся, нечаемых зол прогонителю; радуйся, желаемых благих насадителю. Радуйся, скорый утешителю в беде сущих; радуйся, страшный наказателю обидящих. Радуйся, чудес пучина, Богом излиянная; радуйся, закона Христова скрижаль Богом писанная. Радуйся, крепкое подающих возведение; радуйся, право стоящих утверждение. Радуйся, яко тобою всякая лесть обнажается; радуйся, яко тобою всякая истина сбывается. Радуйся, Николае, великий Чудотворче, радуйся, Николае, великий Чудотворче, радуйся, Николае, великий Чудотворче!





Сообщение отредактировал Ego_Serdze - Среда, 04.04.2018, 23:21
 
BartoДата: Среда, 04.04.2018, 23:25 | Сообщение # 137
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 10693
Копилка подарков: 1417
Благодарность: 5705
Статус: Оффлайн
Милостивый батюшка Николай Чудотворец! 
Благодарю тебя за твою помощь и направление и прошу: попроси у Господа нашего милости для меня твоей рабы Божьей Елены, и мужа моего раба Божьего Игоря, чтобы нам легко закрыть ипотеку, сделать ремонт в новой квартире и переехать туда от родителей мужа как можно быстрее! Также прошу, образумь раба божьего Сергея - пусть он оставит нас с Игорем в покое и мы живем спокойно и счастливо без претензий и вмешательства родителей Игоря!
Благодарю и да будет ТАК и даже лучше во благо всем!
Пусть это или что-то лучшее для меня самым гармоничным образом войдет в мою жизнь!
Я достойна этого и получаю желаемое в достаточном размере!
ДА будет ТАК! Благодарю! 



Мои желания исполнены, силой наполнены, сила Богом и Вселенной дана! Благодарю!Да будет ТАК!
 
Viki74Дата: Четверг, 05.04.2018, 07:44 | Сообщение # 138
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 5030
Копилка подарков: 50
Благодарность: 4
Статус: Оффлайн
О всесвятый Николае, угодниче преизрядный Господень,теплый наш
заступниче,и везде в скорбех скорый помощниче, помози мне, грешному и
унылому, в настощем житии, умоли Господа Бога, даровати ми оставление
всех моих грехов, елико согреших от юности моея,во всем житии моем,
делом, словом,помышлением и всеми моими чувствы;и во исходе души моея
помози ми окаянному, умоли Господа Бога всея твари Содетеля, избавити мя
воздушных мытарств и вечнаго мучения, да всегда прославляю Отца, и
Сына, и Святаго Духа, и твое милостивное предстательство, ныне и присно,
и во веки веков.Аминь.

Святой Николай Чудотворец! Прошу тебя, взываю к милости твоей! Исцели меня пожалуйста от всех болезней! Помоги
избавиться от вредных привычек! Прошу, помоги мне решить все вопросы на
работе, что бы все было хорошо и решилось самым благоприятным для меня
образом! Дай мне сил и мудрости в решении всех текущих жизненных
вопросах!
Святой Николай Чудотворец благодарю тебя за помощь, за защиту, за то, что слышишь мои молитвы, за все хорошее в моей жизни!
Помоги моей семье, сейчас нам очень нужна твоя помощь! Аминь, Аминь,
Аминь!



 
BartoДата: Четверг, 05.04.2018, 22:26 | Сообщение # 139
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 10693
Копилка подарков: 1417
Благодарность: 5705
Статус: Оффлайн
Милостивый батюшка Николай Чудотворец! 
Благодарю тебя за твою помощь и направление и прошу: попроси у Господа нашего милости для меня твоей рабы Божьей Елены, и мужа моего раба Божьего Игоря, чтобы нам легко закрыть ипотеку, сделать ремонт в новой квартире и переехать туда от родителей мужа как можно быстрее! Также прошу, образумь родителей Игоря (рабу Божью Галину и раба Божьего Сергея - пусть они оставят нас с Игорем в покое и мы живем спокойно и счастливо без претензий и вмешательства со стороны родителей Игоря!
Благодарю и да будет ТАК и даже лучше во благо всем!
Пусть это или что-то лучшее для меня самым гармоничным образом войдет в мою жизнь!
Я достойна этого и получаю желаемое в достаточном размере!
ДА будет ТАК! Благодарю! 



Мои желания исполнены, силой наполнены, сила Богом и Вселенной дана! Благодарю!Да будет ТАК!
 
Viki74Дата: Пятница, 06.04.2018, 05:43 | Сообщение # 140
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 5030
Копилка подарков: 50
Благодарность: 4
Статус: Оффлайн
О всесвятый Николае, угодниче преизрядный Господень,теплый наш заступниче,и везде в скорбех скорый помощниче, помози мне, грешному и унылому, в настощем житии, умоли Господа Бога, даровати ми оставление всех моих грехов, елико согреших от юности моея,во всем житии моем, делом, словом,помышлением и всеми моими чувствы;и во исходе души моея помози ми окаянному, умоли Господа Бога всея твари Содетеля, избавити мя воздушных мытарств и вечнаго мучения, да всегда прославляю Отца, и Сына, и Святаго Духа, и твое милостивное предстательство, ныне и присно, и во веки веков.Аминь.

Святой Николай Чудотворец! Прошу тебя, взываю к милости твоей! Исцели меня пожалуйста от всех болезней! Помоги избавиться от вредных привычек! Прошу, помоги мне решить все вопросы на работе, что бы все было хорошо и решилось самым благоприятным для меня образом! Дай мне сил и мудрости в решении всех текущих жизненных вопросах!
Святой Николай Чудотворец благодарю тебя за помощь, за защиту, за то, что слышишь мои молитвы, за все хорошее в моей жизни! Помоги моей семье, сейчас нам очень нужна твоя помощь! Аминь, Аминь, Аминь!



 
AttraversiamoДата: Пятница, 06.04.2018, 17:14 | Сообщение # 141
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 3115
Копилка подарков: 307
Благодарность: 2212
Статус: Оффлайн
О всесвятый Николае, угодниче преизрядный Господень, теплый наш заступниче, и везде в скорбех скорый помощниче! Помози ми, грешному и унылому, в настоящем сем житии, умоли Господа Бога даровати ми оставление всех моих грехов, елико согреших от юности моея,во всем житии моем, делом, словом, помышлением и всеми моими чувствы; и во исходе души моея помози ми, окаянному, умоли Господа Бога, всея твари Содетеля, избавити мя воздушных мытарств и вечнаго мучения, да всегда прославляю Отца и Сына и Святаго Духа и твое милостивное предстательство, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

 
BartoДата: Пятница, 06.04.2018, 21:28 | Сообщение # 142
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 10693
Копилка подарков: 1417
Благодарность: 5705
Статус: Оффлайн
Милостивый батюшка Николай Чудотворец!
Благодарю тебя за твою помощь и направление и прошу: попроси у Господа нашего милости для меня твоей рабы Божьей Елены, и мужа моего раба Божьего Игоря, чтобы нам легко закрыть ипотеку, сделать ремонт в новой квартире и переехать туда от родителей мужа как можно быстрее! Также прошу, образумь родителей Игоря (рабу Божью Галину и раба Божьего Сергея - пусть они оставят нас с Игорем и наших детей в покое - мы живем спокойно и счастливо без претензий и вмешательства со стороны родителей Игоря!
Благодарю и да будет ТАК и даже лучше во благо всем!
Пусть это или что-то лучшее для меня самым гармоничным образом войдет в мою жизнь!
Я достойна этого и получаю желаемое в достаточном размере!
ДА будет ТАК! Благодарю!



Мои желания исполнены, силой наполнены, сила Богом и Вселенной дана! Благодарю!Да будет ТАК!


Сообщение отредактировал Barto - Пятница, 06.04.2018, 23:21
 
BartoДата: Суббота, 07.04.2018, 23:41 | Сообщение # 143
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 10693
Копилка подарков: 1417
Благодарность: 5705
Статус: Оффлайн
Милостивый батюшка Николай Чудотворец!
Благодарю тебя за твою помощь и направление и прошу: попроси у Господа нашего милости для меня твоей рабы Божьей Елены, и мужа моего раба Божьего Игоря, чтобы нам легко закрыть ипотеку, сделать ремонт в новой квартире и переехать туда от родителей мужа как можно быстрее! Также прошу, образумь родителей Игоря (рабу Божью Галину и раба Божьего Сергея - пусть они оставят нас с Игорем и наших детей в покое - мы живем спокойно и счастливо без претензий и вмешательства со стороны родителей Игоря!
Благодарю и да будет ТАК и даже лучше во благо всем!
Пусть это или что-то лучшее для меня самым гармоничным образом войдет в мою жизнь!
Я достойна этого и получаю желаемое в достаточном размере!
ДА будет ТАК! Благодарю!



Мои желания исполнены, силой наполнены, сила Богом и Вселенной дана! Благодарю!Да будет ТАК!
 
gal1704Дата: Воскресенье, 08.04.2018, 16:25 | Сообщение # 144
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 2255
Копилка подарков: 1150
Благодарность: 2107
Статус: Оффлайн
«Овсеблагий Отче Николае! Пастырю и учителю всех верою притекающих к твоему заступлению, и теплою молитвою тебя призывающих! Скоро по-тщися и избави Христово стадо от волков, губящих е, и всяку страну Христианскую огради и сохрани святыми своими молитвами от мирского мятежа, труса, нашествия иноплеменников и междоусобныя брани, от глада, потопа, огня, меча и напрасныя смерти. И якоже помиловал ты триех мужей в темнице сидящих, и избавил ты их царева гнева и посечения мечного, тако помилуй и мене, умом, словом и делом во тьме грехов суша, и избави мя гнева Божия и вечныя казни; яко да твоим ходатайством и помощию, Своим же милосердием и благодатию Христос Бог тихое и безгрешное житие даст мне пожити в веце сем, и избави мя сподобит же деснаго со всеми святыми. Аминь».«О всесвятый Николае, угодниче преизрядный Господень, теплый наш заступниче, и везде в скорбех скорый помощниче! Помози ми, грешному и унылому, в настоящем сем житии, умоли Господа Бога даровати ми оставление всех моих грехов, елико согреших от юности моея, во всем житии моем, делом, словом, помышлением и всеми моими чувствы; и во исходе души моея помози ми, окаянному, умоли Господа Бога, всея твари Содетеля, избавити мя воздушных мытарств и вечнаго мучения, да всегда прославляю Отца и Сына и Святаго Духа и твое милостивное предстательство, ныне и присно и во веки веков. Аминь».
 
BartoДата: Воскресенье, 08.04.2018, 20:58 | Сообщение # 145
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 10693
Копилка подарков: 1417
Благодарность: 5705
Статус: Оффлайн
Милостивый батюшка Николай Чудотворец!
Благодарю тебя за твою помощь и направление и прошу: попроси у Господа нашего милости для меня твоей рабы Божьей Елены, и мужа моего раба Божьего Игоря, чтобы нам легко закрыть ипотеку, сделать ремонт в новой квартире и переехать туда от родителей мужа как можно быстрее! Также прошу, образумь родителей Игоря (рабу Божью Галину и раба Божьего Сергея - пусть они оставят нас с Игорем и наших детей в покое - мы живем спокойно и счастливо без претензий и вмешательства со стороны родителей Игоря!
Благодарю и да будет ТАК и даже лучше во благо всем!
Пусть это или что-то лучшее для меня самым гармоничным образом войдет в мою жизнь!
Я достойна этого и получаю желаемое в достаточном размере!
ДА будет ТАК! Благодарю!



Мои желания исполнены, силой наполнены, сила Богом и Вселенной дана! Благодарю!Да будет ТАК!
 
Viki74Дата: Понедельник, 09.04.2018, 05:53 | Сообщение # 146
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 5030
Копилка подарков: 50
Благодарность: 4
Статус: Оффлайн
О всесвятый Николае, угодниче преизрядный Господень,теплый наш заступниче,и везде в скорбех скорый помощниче, помози мне, грешному и унылому, в настощем житии, умоли Господа Бога, даровати ми оставление всех моих грехов, елико согреших от юности моея,во всем житии моем, делом, словом,помышлением и всеми моими чувствы;и во исходе души моея помози ми окаянному, умоли Господа Бога всея твари Содетеля, избавити мя воздушных мытарств и вечнаго мучения, да всегда прославляю Отца, и Сына, и Святаго Духа, и твое милостивное предстательство, ныне и присно, и во веки веков.Аминь.

Святой Николай Чудотворец! Прошу тебя, взываю к милости твоей! Исцели меня пожалуйста от всех болезней! Помоги избавиться от вредных привычек! Прошу, помоги мне решить все вопросы на работе, что бы все было хорошо и решилось самым благоприятным для меня образом! Дай мне сил и мудрости в решении всех текущих жизненных вопросах!
Святой Николай Чудотворец благодарю тебя за помощь, за защиту, за то, что слышишь мои молитвы, за все хорошее в моей жизни! Помоги моей семье, сейчас нам очень нужна твоя помощь! Аминь, Аминь, Аминь!



 
arrowgirlДата: Понедельник, 09.04.2018, 12:45 | Сообщение # 147
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1657
Копилка подарков: 173
Благодарность: 948
Статус: Оффлайн
О всесвятый Николае, угодниче преизрядный Господень, теплый наш заступниче, и везде в скорбех скорый помощниче! Помози ми, грешному и унылому, в настоящем сем житии, умоли Господа Бога даровати ми оставление всех моих грехов, елико согреших от юности моея, во всем житии моем, делом, словом, помышлением и всеми моими чувствы; и во исходе души моея помози ми, окаянному, умоли Господа Бога, всея твари Содетеля, избавити мя воздушных мытарств и вечнаго мучения, да всегда прославляю Отца и Сына и Святаго Духа и твое милостивное предстательство, ныне и присно и во веки веков. Аминь.
Благодарю тебя за помощь твою, Святой Николай Чудотворец! Заступник наш и Помощник Господний, прошу тебя, помоги семье моей, поддержи нас и защити, даруй нам понимание, любовь, здоровье, поддержку во благо, добрый исход наших начинаний с продажей квартиры и ремонтом новой квартиры, убереги нас от обмана, проблем, трудностей и невзгод, зависти, сомнений, раздора, негатива, лжи и дурных помыслов!  Помоги провести регистрацию продажи квартиры честно, грамотно и во благо нашей семье! Помоги с получением денег за проданную квартиру, чтобы все прошло как оговорено во благо мне и моей семье!!! Поддержи меня и семью мою в это важное время! Прошу тебя, молю и на тебя уповаю! АМИНЬ.
 
AttraversiamoДата: Понедельник, 09.04.2018, 17:23 | Сообщение # 148
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 3115
Копилка подарков: 307
Благодарность: 2212
Статус: Оффлайн
О всесвятый Николае, угодниче преизрядный Господень, теплый наш заступниче, и везде в скорбех скорый помощниче! Помози ми, грешному и унылому, в настоящем сем житии, умоли Господа Бога даровати ми оставление всех моих грехов, елико согреших от юности моея,во всем житии моем, делом, словом, помышлением и всеми моими чувствы; и во исходе души моея помози ми, окаянному, умоли Господа Бога, всея твари Содетеля, избавити мя воздушных мытарств и вечнаго мучения, да всегда прославляю Отца и Сына и Святаго Духа и твое милостивное предстательство, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

 
BartoДата: Понедельник, 09.04.2018, 21:35 | Сообщение # 149
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 10693
Копилка подарков: 1417
Благодарность: 5705
Статус: Оффлайн
Милостивый батюшка Николай Чудотворец!
Благодарю тебя за твою помощь и направление и прошу: попроси у Господа нашего милости для меня твоей рабы Божьей Елены, и мужа моего раба Божьего Игоря, чтобы нам легко закрыть ипотеку, сделать ремонт в новой квартире и переехать туда от родителей мужа как можно быстрее! Также прошу, образумь родителей Игоря (рабу Божью Галину и раба Божьего Сергея - пусть они оставят нас с Игорем и наших детей в покое - мы живем спокойно и счастливо без претензий и вмешательства со стороны родителей Игоря!
Благодарю и да будет ТАК и даже лучше во благо всем!
Пусть это или что-то лучшее для меня самым гармоничным образом войдет в мою жизнь!
Я достойна этого и получаю желаемое в достаточном размере!
ДА будет ТАК! Благодарю!



Мои желания исполнены, силой наполнены, сила Богом и Вселенной дана! Благодарю!Да будет ТАК!
 
Viki74Дата: Вторник, 10.04.2018, 05:47 | Сообщение # 150
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 5030
Копилка подарков: 50
Благодарность: 4
Статус: Оффлайн
О всесвятый Николае, угодниче преизрядный Господень,теплый наш заступниче,и везде в скорбех скорый помощниче, помози мне, грешному и унылому, в настощем житии, умоли Господа Бога, даровати ми оставление всех моих грехов, елико согреших от юности моея,во всем житии моем, делом, словом,помышлением и всеми моими чувствы;и во исходе души моея помози ми окаянному, умоли Господа Бога всея твари Содетеля, избавити мя воздушных мытарств и вечнаго мучения, да всегда прославляю Отца, и Сына, и Святаго Духа, и твое милостивное предстательство, ныне и присно, и во веки веков.Аминь.

Святой Николай Чудотворец! Прошу тебя, взываю к милости твоей! Исцели меня пожалуйста от всех болезней! Помоги избавиться от вредных привычек! Прошу, помоги мне решить все вопросы на работе, что бы все было хорошо и решилось самым благоприятным для меня образом! Дай мне сил и мудрости в решении всех текущих жизненных вопросах!
Святой Николай Чудотворец благодарю тебя за помощь, за защиту, за то, что слышишь мои молитвы, за все хорошее в моей жизни! Помоги моей семье, сейчас нам очень нужна твоя помощь! Аминь, Аминь, Аминь!



 
Форум Волшебников » Форум Волшебников » Волшебный Форум » Молимся Святому Николаю Чудотворцу
Поиск:
НАШ ЧАТ
Добавлять сообщения могут только зарегистрированные пользователи
ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека LightRay


Карта желаний Как составить карту сокровищ Фэн-шуй Исполнение желаний Гадания онлайн Мантры Персональные гороскопы Контакты
Copyright "Мечты сбываются! Сайт исполнения желаний"© 2008-2024 | Все права защищены. Перепечатывание авторских материалов возможно только при указании автора и наличии прямой ссылки на сайт "Мечты сбываются! Сайт исполнения желаний", если не указано иное. На один ресурс разрешается копировать не больше трех статей. Сайт управляется системой uCoz
Успех, благосостояние, богатство, исполнение желаний, деньги, доход, процветание, удача.